aNNo architecten staat voor de restauratie en renovatie van historische gebouwen, erfgoed & monumenten. aNNo is specialist in herbestemmingen. aNNo bestaat uit een team restauratie-architecten die bijkomende studies in monumentenzorg combineren met een pro-actieve houding naar ontwerpend onderzoek. Daarnaast is het team versterkt met inhouse interieurarchitecten. aNNo covert hiermee alle facetten van herbestemming: gaande van casco-restauratie tot en met interieurarchitectuur en meubelinrichting.

 

Stijn Cools
Vennoot
Ir. Architect / Restauratiearchitect
Ma. Conservation of Monuments & sites
stijn@annoarchitecten.be
+32(0)496806982

 

Marie Huyghe
Projectleider
Ir. Architect / Restauratiearchitect
Ma. Conservation of Monuments & Sites
marie@annoarchitecten.be
+32(0) 477 24 21 18

 

Claudia Massart
Projectleider
Ir. Architect / Restauratiearchitect
claudia@annoarchitecten.be
+32(0) 476 68 63 07

 

Laura Le Noir
Ir. Architect / Restauratiearchitect
Ma. Conservation of Monuments & Sites
laura@annoarchitecten.be

 

Paulien Gekiere
Office manager / Bouwhistoricus
Ma. Conservation of Monuments & Sites
hello@annoarchitecten.be
+32(0)9 329 46 98

 

Yasmine Vanneste
Architect / Restauratiearchitect
yasmine@annoarchitecten.be

 

Emma Bekaert
Architect / Restauratiearchitect
emma@annoarchitecten.be

 

Veronique Hellemans
Architect / Restauratiearchitect
veronique@annoarchitecten.be

 

 

Sofie De Ridder
Vennoot
Ir. Architect / Restauratiearchitect
Ma. conservation of monuments & sites
sofie@annoarchitecten.be
+32(0)496806982

 

Nele Vancaeyseele
Projectleider
Architect / Restauratiearchitect
Postgraduaat Renovatietechnieken en Monumentenzorg
nele@annoarchitecten.be
+32(0) 494 45 23 45

 

Elisabeth Lehouck
Projectleider
Architect / Restauratiearchitect
Postgraduaat Tentoonstellingen en beheer van Actuele Kunsten
elisabeth@annoarchitecten.be
+32(0) 475 53 30 68

 

Els Vernimmen
Projectleider
Ir. Architect / Restauratiearchitect
els@annoarchitecten.be
+32(0)495 14 87 16

 

Lisbet Cools
Projectleider interieurcel
Interieurarchitect
lisbet@annoarchitecten.be
+32(0)473 68 00 23

 

Dries Vanmullem
Architect / Restauratiearchitect
dries@annoarchitecten.be

 

Floor Clinckemaillie
Architect / Restauratiearchitect
floor@annoarchitecten.be