aNNo architecten staat voor de restauratie en renovatie van historische gebouwen, erfgoed & monumenten. aNNo is specialist in herbestemmingen. aNNo bestaat uit een team restauratie-architecten die bijkomende studies in monumentenzorg combineren met een pro-actieve houding naar ontwerpend onderzoek. Daarnaast is het team versterkt met inhouse interieurarchitecten. aNNo covert hiermee alle facetten van herbestemming: gaande van casco-restauratie tot en met interieurarchitectuur en meubelinrichting.

 

Stijn Cools
Vennoot
Ir. Architect / Restauratie-architect
Ma. Conservation of Monuments & sites
stijn@annoarchitecten.be
+32 (0) 496 80 69 82

 

Claudia Massart
Projectleider
Ir. Architect / Restauratie-architect
claudia@annoarchitecten.be
+32 (0) 476 68 63 07

 

Yasmine Vanneste
Projectleider
Architect / Restauratie-architect
yasmine@annoarchitecten.be
+32 (0) 474 70 22 37

 

Paulien Gekiere
Office Manager
Interieurarchitect / Ma. Monumenten- en Landschapszorg
Pg. Management of architectural offices
hello@annoarchitecten.be
+32 (0) 9 329 46 98

 

Laura Le Noir
Ir. Architect / Restauratie-architect
Ma. Conservation of Monuments & Sites
laura@annoarchitecten.be

 

Veronique Hellemans
Architect / Restauratie-architect
veronique@annoarchitecten.be

 

Bart Merlier
Architect / Restauratie-architect
bart@annoarchitecten.be

 

Manon Coppens
Architect / Restauratie-architect
manon@annoarchitecten.be

 

Simen Lambrecht
Draftsman / Architect 
simen@annoarchitecten.be

 

Louise Bivort
Architect / master in architecture education
louise@annoarchitecten.be

Sofie De Ridder
Vennoot
Ir. Architect / Restauratie-architect
Ma. conservation of monuments & sites
sofie@annoarchitecten.be
+32 (0) 496 806 096

 

Elisabeth Lehouck
Vennoot
Architect / Restauratie-architect
Pg. Tentoonstellingen en beheer van Actuele Kunsten
elisabeth@annoarchitecten.be
+32 (0) 475 53 30 68

 

Nele Vancaeyseele
Projectleider
Architect / Restauratie-architect
Pg. Renovatietechnieken en Monumentenzorg
nele@annoarchitecten.be
+32 (0) 494 45 23 45

 

Els Vernimmen
Projectleider
Ir. Architect / Restauratie-architect
els@annoarchitecten.be

 

Wim De Bruyckere
Projectleider 
Interieurarchitect / Restauratie-architect
wim@annoarchitecten.be

Dries Vanmullem
Architect / Restauratie-architect
dries@annoarchitecten.be

 

Floor Clinckemalie
Projectleider
Architect / Restauratie-architect
floor@annoarchitecten.be


Marijke Wellens
Architect / Interieur architect
marijke@annoarchitecten.be

Anna Kremmyda
Architect | master in conservation of monuments and sites
anna@annoarchitecten.be

Mieke Wissels
Vormgever, grafische en digitale media
Office administration
mieke@annoarchitecten.be