aNNo architecten staat voor de restauratie, renovatie & herbestemming van historische gebouwen, erfgoed & monumenten. aNNo bestaat uit een team restauratie-architecten die bijkomende studies in monumentenzorg combineren met een pro-actieve houding naar ontwerpend onderzoek.

 

Stijn Cools
Vennoot
Ir. Architect / Restauratiearchitect
Ma. Conservation of Monuments & sites
stijn@annoarchitecten.be
+32(0)496806982

 

Marie Huyghe
Projectleider
Ir. Architect / Restauratiearchitect
Ma. Conservation of Monuments & Sites
marie@annoarchitecten.be
+32(0) 477 24 21 18

 

Claudia Massart
Projectleider
Ir. Architect / Restauratiearchitect
claudia@annoarchitecten.be
+32(0) 476 68 63 07


 

Paulien Gekiere
Office manager / Bouwhistoricus
Ma. Conservation of Monuments & Sites
hello@annoarchitecten.be
+32(0)9 329 46 98

 

Yasmine Vanneste
Medewerker
Architect / Restauratiearchitect
info@annoarchitecten.be
+32(0)9 329 46 98

 

Ilse De Kerk
Medewerker
Architect / Restauratiearchitect
info@annoarchitecten.be
+32(0)9 329 46 98

 

 

Sofie De Ridder
Vennoot
Ir. Architect / Restauratiearchitect
Ma. conservation of monuments & sites
sofie@annoarchitecten.be
+32(0)496806982

 

Nele Vancaeyseele
Projectleider
Architect / Restauratiearchitect
Postgraduaat Renovatietechnieken en Monumentenzorg
nele@annoarchitecten.be
+32(0) 494 45 23 45

 

Elisabeth Lehouck
Projectleider
Architect / Restauratiearchitect
Postgraduaat Tentoonstellingen en beheer van Actuele Kunsten
elisabeth@annoarchitecten.be
+32(0) 475 53 30 68

 

Els Vernimmen
Medewerker
Ir. Architect / Restauratiearchitect
info@annoarchitecten.be
+32(0)9 329 46 98

 

Lore Van Meerbeek
Medewerker
Ir. Architect / Restauratiearchitect
Ma. conservation of monuments & sites
info@annoarchitecten.be
+32(0)9 329 46 98

 

Dries Vanmullem
Medewerker
Architect / Restauratiearchitect
info@annoarchitecten.be
+32(0)9 329 46 98